• <div style="background-image:url(/live/image/gid/37/width/1600/height/300/crop/1/33181_campaign_3rd_level_all_1.rev.1473355863.jpg)"/>

Giving

Young Alumni Challenge Honor Roll Listing

2011
Chase L. Cook
Natalie R. Elsasser
Dina M. Froustis
Cecilia R. Hayne
Whitney Hales Heaps
and Jacob W. Heaps
Caroline L. Hettrick
Jonas A. Mikolich
Jaclyn M. Sobczak
Christine K. Sorensen
Yuzheng Sun
Rebecca Torres
Sarah E. White
Linda A. Winkelman*

2012
Alexander C. Agosta
Andrew R. Chipman
Stephen F. Egan
Riley A. Hutchinson
Robert D. Jennings
Alexander J. Kalinowski
Anna K. McCloskey
Annalise L. Parks*
Jerrold D. Rosema*
Daniel J. Rosenstein*
Rachiny S. Samek
Ellen C. Shipitalo
Cameron G. Sioshansi

2013
Sarah E. Brune
Jody O. Buck
Dominick R. Campagna
Giuseppe L. Conoscenti,
Jr.
Alexis M. Czarnecki
Samantha P. Gardner
Syed M.A. Hasnain
Miles J. Kerr
Jose D. Ledesma
Eileen T. Newcomer
Katherine A. O’Truk
Ashley A. Reich
Tia S. Rupnik
Percy T. Sandel
Jennifer J. Steege
Megan M. Trubich*

2014
Elin F. Alexander*
Gregory Y. Alonso
Jesus Ayala Jr.
Lisa Sorensen Brey and
Charles B. Brey
Stephen B. Bromfield
Blake A. Brownstein
Patrick J. Charron
Qi Chen
Jordan A. Chisek*
Blake B. Davies
Aimee A. Fadden
Abigail E. Fliss*
Justin Fowler*
Vasiliki Gerentes*
Kelvin J. Gipson
Maxwell D. Goodrich
Ryan M. Goodwin
Melissa M. Goosmann
Crystal M. Gorman
Nadia M. Gronkowski
Tyler A. Haberman
Cole E. Harstad
Jordan M. Hartman
Sarah E. Jonathan
Osayi A. Menzies
Alexander C. Miller
Nicholas A. Miner
Anya L. Moran
Lauren M. Morford
Garr J. Punnett*
Kane E. Quilos
Samantha Ritsema
Aleksandr G. Roberg
David T. Rowe
Marissa A. Ruiz
Matan E. Sharvit
Mary H. Snediker
Sarah Anne Stoklosa
Ivaylo V. Valchev
Jerry Wang*
Christopher D. Way


2015
Jennifer L. Aguirre
Aneesa Ahmed
Allan Vhal L. Arabe
Richard E. Arko II
Robert A. Barrett III
Grace R. Beauban
Savitri K. Beaver
Kayla A. Borgra
Jordan A. Bruce*
Anna R. Bryan*
Danielle V. Canulli
Julia C. Challenger
Rose E. Coll
Diana Conde Moure
Alyssa Conway
John S. Courage*
Molly E. Crocker
Torey E. Crown
Taylor J. Deary
Madeleine H. Delforge
Zhiyu Deng
Audrey N. Djukic
Audra V. Donnelly
Nsika Dube Mintjens
Jeremiah A. Erzen
Anna Fedele
Lisa D. Feldman
JerDrema V. Flynt
Curran J. Forgue
Katherine L. Fridholm
Travis Gibbs
Cole M. Gilham
Leora T. Goldberg
Ashton M. Hartman
Samuel M. B. Hermann
Jared J. Herter
Trang T. Ho
Armand B.L. Holmes
Gregory H. Jamieson Jr.
Samantha M. Kaser
Roman J. Keating III
Cooper B. King
Anastasiya D. Koshkina
Kyle D. Kraus
Joseph T. Kropp
Owen LaBrie
Megan E. Lambert
Benjamin D. Larsen
Whitney E. Leiderman
Constance V. Lee
Micha E. LeNeave
Argentine R.O. Lobe
Mouelle
Brian P. Madson
Jenna Brankin McAloon
and Jason J. McAloon
Lillian C. Mead
Kelly C. Mehalek
Adnan Meskic
Kelsie M. Miller
Reginald P. Mills III
Kente L. Mixon
Brock Mone
Amanda R. Morais
Jason T. Morrall
Peter L. Nesper
Samantha L. Niese
Megan T. O’Connor*
John G. Palutsis
Torie M. Pasiewicz
Sarah T. Pekar
Brooke M. Perkins
Izabela K. Pieniadz
Morgan E. Pope
John E. Preston
Andrea Ramierz Aranda
Laura L. Reckdenwald
Hardy B. Rettig
Philip A. Rindom
Ellen S. Rogers
Karla V. Saavedra
Betancourt
Roberto Salem*
Sheny Salgado
Ramel T. Samuel
Roberta M. Scherer
Harrison Seigel
Cameron C. Severson
Erin M. Shamley
Zachary A. Shulterbrandt
Dylan S. Sperry
Alexander J. Steele
Andrew E. Stein
Charles R. Stein
Erin M. Sully
Anne E. Susemihl
Luke A. Swardenski
Ian G. Taylor
Jeanete Trang
Sihle S.I. Tsabedze
Daniel W. Turk*
Marguerite M. Tuten
Ariane I. Uwamba
Alyssa A. Vechiola
Cosmo A. Vivirito
Leslie A. Walton
Hugh C. Watanabe*
Imani E. Watson
Spencer W. White
Abby E. Wiedman
Periana L. Wilson
Barrett S. Wood
Chester C. Wood III
Emily C. Wybo
Alexis G. Yusim

2016
Ashley Ackerman
Charles Alvarado
Alyssa G. Alvarez
Brandyn K. Ausich
Charlotte R. Austin
Dariusz W. Baliczek
Nicholas Y. Banks
Robert B. Barker*
Marin C. Barnes
Arlyn M. Bateman
Tyler Beck
Erika Beishen
Josephine C. Bellini
Adam S. Bernstein
Natalie L. Bricker
David N. Bromley
Daniel R. Brown
John M. Brown
Natalie D. Brusie
Lindsay E. Carr
Allison M. Carter
Mitchell N. Caywood
Guadalupe Cazares
Armel B. Cazedepats
Jessica Chang
Sean K. Chapman
Sarah G. Chiren
Matthew Chu
Sierra T. Clark
Megan E. Crocco
Alec M. DeAngelo
Margaret E. DeVries
Madison M. Dieleman
Pulkit Diwan
Bryan M. Donahue
Devenia C. Doss
Grace Dowling
Nicholas S. Escanilla
Bailey L. Everhart
Kimiko J. Fujioka
Guillermo
Amanda C. Gibbs
Rachel E. Granberg
Michelle R. Greeneway
Kimberly J. Grover
Hella D. Habtewold
Kaleb M. Hagen
Taylor E. Henderson
Jenny S. Hennum
Michael K. Hilliard
Samantha M. Hillis
Hayden R. Hoschouer
Xinrong Huang
Kayla A. Huber
Rachael M. Hussar
Cassidy Hutton
Jyothis James
Chase D. Janer
Fiona H. Jessup
Meena Jose
Caitlyn R. Kasper
Natalie R. Klutho
Katie J. Koenig
Kristofer L. Korth
Reshma A. Kurian
Elizabeth L. Lakeman
Lisa A. Ledvora
Rachel G. Lertzman
Holly M. Lesperance
Michael N. Letizia
Estelle E. Lewis
Natalie H. Literski
Jiaming Liu
Briana R. Majkowski
Brittany L. McCray
Cassandra L. McCray
Hannah E. McLane
Tashina T. McNeil
Samuel A. Mercier
Shannon M. Morelock
Themis J. Mourikes
Maria M. Naumann
Kelley M. Nugent
Crystal A. O’Gorman
Andrew V. Palmer
Melissa A. Paluch
Vasiliki M. Panos
Alexa M. Parmley
Natalie M. Pattison
Robert J. Pennell
Ekaterina Perezhogina
Ian K. Pichel
Cameron M. Pilcher
Kristina Simeunovic
Plecas
Leo Podolsky
Rickie Quaglia
Emily F. Rabin
Nina M. Radakovich
Michael Rantis
Christopher D. Rantis
Anderson T. Rice
Abigail L. Richardson
Michelle B. Ricolcol
Keke L. Roberts
Katelyn Jocson Rocha
and Jesse O. Rocha
Alexandra N. Roman
Edward Rosquist II
Hannah D. Samberg
Cesar P. Sandoval
Kyle L. Sands
Stephanie E. Scholl
William E. Seeber
Judson B. Seiber
Arsh K. Shah
Esmail M. Sharafuddin
Edward C. Shivers
Elizabeth C. Shuda
Irving J. Snider IV
Alexandria P. Stensland
Jordan B. Stoler
Kathleen C. Stralka
Peyton E. Sukenic
Diedre E. Suri
Bryanna A. Tartt
April M. Tosado Pagan
Alyssa K. Tunison
Christine C. Valicenti
Austin D. Van Meter
Sherin S. Varghese
George K. Vidas
Michelle C. Virly
Salvatore A. Vivirito
Evan M. Vogel
Jessica M. Werner
Robert M. Wiener
Anna R. Wigman
Jamie A. Williams
Alexa R. Williams
Edward H. Yonkers Jr.
Luis M. Zuniga*
* Young Alumni
Council Member

Updated: April 2017